Kişisel Veri Koruma Hukuku: Mevzuat & İçtihat & Bibliyografya

Kişisel Veri Koruma Hukuku: Mevzuat & İçtihat & Bibliyografya, Dr. Mehmet Bedii KAYA ve Furkan Güven TAŞTAN tarafından Kişisel Veri Koruma Hukuku alanındaki mevzuat ve içtihatlara pratik şekilde erişmek amacıyla hazırlanmıştır.

“Çevrimiçi Sürüm 1.3 / 2. Baskı / 2019 Eylül” itibariyle, kişisel verilerin korunması ve mahremiyet alanlarındaki güncel bibliyografyayı da derlemeye başladık. Bu alanda kaleme aldığınız çalışmaların yeni sürüm ve baskılarda yer almasını isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçiniz. Bu alandaki en kapsayıcı bibliyografyayı inşa etmek için sunacağınız katkılar için şimdiden teşekkür ederiz!

Her türlü görüş, eleştiri, öneri ve katkılarınızı mehmet@mbkaya.com  ve furkanguventastan@gmail.com e-posta adreslerine iletebilirsiniz.

Kişisel Veri Koruma Hukuku: Mevzuat & İçtihat & Bibliyografya (Güncellenmiş 2. Baskı – 2019)

Çalışmanın, açık erişim politikasıyla yayınladığımız dijital kopyasını https://www.mbkaya.com/hukuk/veri-koruma-hukuku.pdf adresinden indirebilirsiniz.

Basılı halini tercih edenler için çalışma, aynı zamanda ciltli şekilde On İki Levha Yayıncılık A.Ş. tarafından yayınlanmıştır.

Satın almak için https://www.hukukmarket.com/kitap/152260/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Çalışmanın faydalı olması temennisiyle…